טיפים למתאמנים

כיצד להתכונן למסיבת בריכה ב5 ימים

* רלוונטי לשני המינים! ובכן ישנה דרך אחת ארוכה אבל אנחנו נעסוק בדרך הפשוטה יותר. עד כמה שזה נשמע מפתיע, אפשר ליצור שינוי גופני של ממש לאירוע חד פעמי כמו מסיבת בריכה או כל מאורע שיצדיק הורדת חולצה בציבור ב5 ימים בלבד!!! הסוד הוא משחק נכון עם הנוזלים בגופינו. הדרך: אם ידוע לך על מסיבת בריכה, לצורך העניין בשבת – ביום שלישי, רביעי וחמישי לא נאכל פחמימות בכלל! והדגש הוא על בכלל! בנוסף נשתדל להמנע מכל מקור של מלח שגורם לספיחה של נוזלים. במצב כזה, המזון היחיד שיותר לאכול הוא בשר רזה, עוף, דגים, גבינות רזות(עדיפות נמוכה) וירקות, יש לזכור לא להמליח אף אחד ממזומות אלה. אין לחרוג ממזונות

 

אלה מכיוון שזה יפגע משמעותית בכל התהליך (אפילו לא פרי!). בימים אלו יש להגדיל משמעותית את צריכת הנזולים, השתדלו לשתות פי 2 ממה שאתם רגילים ביום. בנוסף, למי שמסוגל, מומלץ גם לבצע פעילות גופנית כלשהי בשלושת ימים אלו.

בימים אלה נחווה ריקון של הגוף מנוזלים וירידה במשקל של 1.5-3 קילו, מה שיכין אותנו לשלב הבא. ביום שישי נעשה העמסת פחמימות, מה שהופך אותו לחלק הכיף – נאכל 10 גרם פחמימה לכל קילו ממשקל הגוף הרזה, מי שלא יודע לחשב משקל גוף רזה שפשוט יאכל בערך 7 גרם פחמימה על כל קילו ממשקל גופו. במילים אחרות אם אני שוקל 70 קילו, יהיה עליי לאכול באותו יום 490 גרם של פחמימה! בצקים, גלידות, סוכרים, תפוחי אדמה וכל מה שעולה על דעתכם. מומלץ שהמאכלים לא יכילו יותר מידי שומן – הדגש הוא על פחמימות(יש לזכור שגם כאן צריך להמנע לחלוטין ממלח). העמסת פחמימות זו תגרום לשריר שלנו להתמלא בגליקוגן( “הדלק” של השרירים) ולהתנפח לגודל שלא הכרנו קודם לכן בעזרת נוזלים. את הנוזלים להם השריר זקוק, הוא ייקח מרקמות שונות – דבר שיקנה מראה חטוב. (נשים, הסר דאגה מניפוח שריר, התהליך רק יקנה לכן מראה חטוב). *מומלץ לא לשתות הרבה מים ביום ההעמסה בכדי לקבל את המראה החטוב, אך שימו לב לא להגזים בכדי להימנע מהתייבשות. ביום שבת תתעוררו למסיבת הבריכה עם הגוף החטוב והחדש שלכם למשך יום אחד!

דילוג לתוכן