תקנון ותנאי שימוש באתר של דור אקשטיין

הקדמה:

 1. אתר “דור אקשטיין” הינו אתר הבית של חברת “דור אקשטיין בע”מ”, ח.פ. 515698017 (להלן: “האתר”, ו-“החברה” בהתאמה).
 2. אנו שמחים שבחרת לרכוש את ספר המתכונים הדיגיטלי של דור אקשטיין.
 3. רכישת הספר הדיגיטלי באתר כפוף לתנאים המפורטים להלן, דין רוכש באתר כמי שקרא את הוראות תקנון זה והסכים לאמור בו.
 4. תקנון זה נערך בינך ובין חברת דור אקשטיין בע”מ (להלן: “החברה“).
 5. ההסכם מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך פונה לכל המינים בצורה שווה.
 6. הגיל המינימאלי לרכישה באתר הינו 18, אם עדיין לא מלאו לך 18 שנים, עלייך להחתים גם את אחד ההורים שלך או את האפוטרופוס החוקי שלך, על הסכם זה.
 7. “ימי עסקים” – ימי עסקים הינם ימים א’-ה’ ואינם כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג, חגים ומועדי ישראל, וימי שבתון כלליים במשק.

תנאי אספקה ודמי משלוח:

 1. מחירי המוצרים באתר אינם כוללים דמי משלוח.
 2. המשלוח יחויב בהתאם לאפשרויות הבאות:

 

ספרים דיגיטלים:

 1. כל ההוראות המפורטות לעיל ולהלן בתקנון זו חלות גם הן על ספרים דיגיטליים. סעיף זה מטרתו להוסיף על הוראות אלה.
 2. באתר קיימת האפשרות לרכוש מגוון ספרים במהדורה דיגיטלית (להלן ולעיל “ספר דיגיטלי”).
 3. ספר דיגיטלי הינו קובץ דיגיטלי המאפשר קריאה באמצעות טאבלטים (למעט קינדל) וטלפונים חכמים (מערכות הפעלה IOS ואנדרואיד).
 4. ספרים הניתנים לרכישה במהדורה דיגיטלית מסומנים באתר “ספר מתכונים דיגיטלי”. החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את מגוון הספרים הדיגיטליים באתר, ללא הודעה מוקדמת.
 5. חשבונית מס ללקוח אשר יבקש זאת בעת ההזמנה תישלח לו בדואר אלקטרוני תוך 14 ימים מיום ביצוע הרכישה באתר.
 6. אוסף הספרים הדיגיטלי שייך באופן אישי למשתמש. העתקה, הפצה ושיתוף (כולל שיתוף בענן קריאה) של ספרים דיגיטליים אסורה על פי חוק.

 

הגבלת אחריות:

 1. ידוע ללקוח כי מר דור אקשטיין ו/או יועצי החברה אינם תזונאים ו/או תזונאים קליניים ו/או רופאים.
 2. ידוע ללקוח כי השימוש בספר המתכונים אינו תחליף לטיפול רפואי ואינו מפסיק ו/או מבטל ו/או מתחיל ו/או בא לשנות ו/או להוסיף על טיפול רפואי כלשהו.
 3. הלקוח מודע ומסכים כי המידע אותו ימסור והמידע אשר ייאסף לגביו, במסגרת התוכנית, יתועדו ע”י החברה לצרכי הייעוץ ולצרכי בקרה ופיקוח, לרבות באמצעות מאגר מידע. החברה לא תעשה שימוש כלשהו במידע כאמור ולא תעבירו לצד ג’, אלא בהסכמת הלקוח ו/או בהוראת בית משפט ו/או כמתחייב בדין.
 4. החברה אינה מוסד או ארגון רפואי וצוות היועצים אינו מעניק ייעוץ או אבחון רפואי כלשה. אין לראות בספר המתכונים, ייעוץ או אבחון רפואי, תזונתי או ספורטיבי כלשהו.
 5. השימוש במתכונים הינו איפוא על אחריותו הבלעדית והמלאה של הלקוח.
 6. הלקוח מאשר כי החברה ו/או מי מטעמה לא יישאו באחריות כלשהי למצבו הרפואי לרבות בגין אי אבחנה ו/או מניעה ו/או טיפול בבעיה או מחלה והלקוח מוותר על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי החברה ו/או מי מטעמה בכל הקשור בכך.
 7. ככל וללקוח בעיות רפואיות עליו לעדכן מיידי את הנציגים מטעם החברה.
 8. הלקוח מודע לכך שאין ברכישת ספר הבישולים וביישום מלא של המתכונים ערובה ו/או התחייבות ו/או הבטחה כלשהי לתוצאות כלשהן ו/או לשינוי כלשהו ו/או לשיפור כלשהו במצבו הגופני והבריאותי. ועל כן מוותר בזאת, באופן בלתי חוזר כלפי החברה ו/או מי מטעמה על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בקשר להשגת תוצאות כלשהן ו/או אי השגתן.

ביטול הזמנה שבוצעה באתר:

 1. מדיניות הביטולים שלנו הינה בהתאם לחוק הגנת הצרכן, תשמ”א-1981 (להלן:”חוק הגנת הצרכן“).
 2. הודעת ביטול יכול שתעשה בהתאם לדרכי ההודעה הקבועים בחוק הגנת הצרכן אך אנו ממליצים לשלוח הודעת ביטול בכתב לכתובת המייל שנמסרה ללקוח בהזמנה.
 3. בהתאם לחוק הגנת הצרכן ניתן לבטל את העסקה תוך 14 ימים ממועד ההרשמה, ללא דמי ביטול, למעט ניכוי בסך 100 ש”ח או 5% משווי העסקה, לפי הנמוך מביניהם.
 4. ביטול עסקה על ידי הלקוח ייעשה תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר. כספו של הלקוח יושב לו, עבור המוצר המוחזר בלבד, תוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור של 5% או 100 ש”ח, לפי הנמוך מביניהם. המוצר יוחזר לחברה באריזתו המקורית על חשבון הלקוח.
 5. סעיף זה אינו חל על ספרים דיגיטליים, על מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול (כולל ספרים, חוברות, עיתונים ומגזינים), וכן למוצרים שהצרכן פתח את אריזתם המקורית (כולל משחקים, דיסקים ו- V.D).
 6. הודעה על ביטול עסקה תימסר לחברה באחת מהדרכים הבאות:

 

אבטחת מידע ופרטיות:

 1. החברה מקפידה לנהל את האתר בזהירות, מיומנות, ובאופן מבוקר, ונוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע שהעביר המשתמש. פרטי המשתמש המוזנים באתר מוצפנים בטכנולוגית .SSL החברה מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי המזמינים הרשומים באתר, אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע ההזמנות.
 2. סליקת כרטיסי האשראי נעשית באמצעות חברות סליקה חיצוניות ______ אשר עומדות בתקן העולמי PCI , ובהתאם למדיניות הפרטיות של חברות אלו.
 3. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או בשל אירועים הנובעים מכוח עליון, החברה לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם למשתמש ו/או למי מטעמו, אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.

קנין רוחני:

 1. מלוא זכויות היוצרים, סימני המסחר והקניין הרוחני באתר, לרבות בתכני האתר, בעיצוב האתר, ובכל תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, תמונה, טקסט וכל חומר אחר הכלול באתר, הינם בבעלות החברה בלבד. אין להעתיק, לצלם, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי אחד מאלו.

שונות:

 1. אנחנו רוצים וצריכים לתקשר איתך מעת לעת ואנו נעשה זאת באמצעות SMS, דוא”ל או בטלפון (אל דאגה אנחנו ממש לא נטריד אותך- מבטיחים!) בעת רכישתך , אתה מאשר לנו לשלוח אלייך מסרים במייל ו/או ב- SMS מידי פעם.
 2. החברה לא תישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתעשה על ידי גולשים באתר במהלך המכירות בו או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.
 3. החברה עושה ותעשה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילותו של האתר, אך לא מתחייבת שהשירות בו לא יופרע עקב תקלות בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת, והיא לא תהיה אחראית לתקלות או שיבושים ברשת האינטרנט או בקווי התקשורת.
 4. מחירי המוצרים באתר, דמי המשלוח, תנאי האספקה ומספר התשלומים האפשריים נתונים לשיקול דעתה הבלעדי של החברה, אשר תהיה רשאית לשנותם מעת לעת וללא הודעה מוקדמת.
 5. כל התמונות באתר הינן לצורך המחשה בלבד, ולעיתים ייתכנו טעויות צילום ו/או הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין המוצרים כפי שיסופקו בפועל, שלא יחייבו את החברה.
 6. החברה לא תישא באחריות לתוכן הספרים, הוצאת דיבה, לשון הרע, הפרת זכויות יוצרים, טעויות דפוס, שגיאות כתיב, או כל תלונה אחרת בקשר לתוכנם של הספרים.
 7. הסכם זה מחליף כל התקשרות מקדימה בין הצדדים בעל פה ובכתב.
 8. הסכם זה מבטל כל הסכם ו/או הסדר אחר בין הצדדים שנעשה טרם חתימתו.
 9. הצדדים מסכימים כי מקום השיפוט בכל מחלוקת הנובעת מההתקשרות בתקנון זה ו/או בקשר לתקנון זה יהיה בבית המשפט המוסמך בעיר תל אביב-יפו.